وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز : اعزام تيم سلامت مركز خدمات جامع سلامت روستايي جاستون شه در لالي به مناطق صعب العبور
چهارشنبه، 25 بهمن 1396 - 12:17 کد خبر:13379

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان لالي، دوشنبه 23 بهمن ماه سال جاري تيم سلامت مركز خدمات جامع سلامت روستايي جاستون شه از مناطق سياري و صعب العبور دارنورك، دره باريك و بارگه سبزه بازديد كردند .

مهندس صادق سعيدي مدير شبكه بهداشت و درمان لالي در گفتگو با روابط عمومي عنوان كرد: بمنظور خدمات رساني به مناطق عشايري دارنورك، دره باريك و بارگه سبزه، تيم سلامت مركز خدمات جامع سلامت روستايي جاستون شه متشكل از پزشك، ماما، بهورز و دارويار به اين مناطق اعزام و به ويزيت رايگان بيماران پرداختند .

 

مدير شبكه بهداشت و درمان لالي در ادامه تصريح كرد: اين تيم به منظور بررسي و ارزيابي بهتر بيماري ها و ارتقاي سطح سلامت و بهداشت عمومي در مناطق عشايري و ارائه خدمات متنوع بهداشتي و درماني رايگان به همراه ويزيت و دارو انجام مي پذيرد .

وي خاطر نشان كرد: در اين اعزام علاوه بر موارد ياد شده، بحث كنترل و ارزيابي وضعيت بيماران داراي فشار خون بالا، ديابتي، زنان باردار، بررسي و آموزشهاي لازم در زمينه هاي مختلف بهداشتي به عشاير انجام مي شود .

سعيدي در پايان اظهار داشت: حوزه سلامت و بهداشت شهرستان لالي ارائه خدمات به بيماران و تامين سلامت و بهداشت عمومي را در دورافتاده ترين نقاط شهرستان پيگيري و آن را بعنوان يك وظيفه اصلي براي خود بر مي شمارد