وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: انتصاب رئيس بنياد نخبگان استان خوزستان
دوشنبه، 21 اسفند 1396 - 15:12     کد خبر: 13551

دكتر سورنا ستاري؛ رئيس‌ بنياد ملي نخبگان طي حكمي، دكتر علي حسين صابري را به عنوان رئيس بنياد نخبگان استان خوزستان منصوب كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني بنياد ملي نخبگان؛ دكتر سورنا ستاري؛ رئيس‌ بنياد ملي نخبگان طي حكمي، دكتر علي حسين صابري را به عنوان رئيس بنياد نخبگان استان خوزستان منصوب كرد. 
  
متن اين حكم به شرح ذيل است:

«نظر به ضرورت تمهيد و تسهيل شكوفايي و ثمربخشي نخبگان عزيز در استان خوزستان و ايجاد و تقويت همفكري و همكاري ميان نخبگان و مسئولان آن استان با توجه به مراتب علمي، تعهد و كارآمدي كه از آن برخورداريد، جنابعالي را به عنوان رئيس بنياد نخبگان استان خوزستان منصوب مي‌نمايم. 
 
شايسته است با اتكال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامۀ بنياد ملي نخبگان، آئين‌‌نامه تأسيس و ادارۀ دفتر نخبگان استان و مصوبات هيأت امناي بنياد و با بهره‌مندي از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهاي‌برتر در سطوح مختلف، به هماهنگي امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسايي و شكوفايي استعدادهاي برتر و پشتيباني از تلاش‌هاي ذي‌قيمت آنان با استفاده بهينه از توانمنديهاي گسترده و ارزشمند استان همت گماريد. 
 
بديهي است استاندار محترم و رؤسا و مديران محترم دانشگاهها و مراكز علمي، فرهنگي و صنعتي استان همكاري شايسته را با جنابعالي مبذول خواهند داشت.  
توفيق جنابعالي را در انجام اين مسئوليت خطير از خداوند متعال خواستارم.  

شايان ذكر است بدينوسيله از زحمات جناب آقاي دكتر علي رضا زراسوندي و خدمات ارزندۀ ايشان در دوران تصدي مسئوليت، كمال تشكر بعمل مي‌آيد»

گفتني است دكتر علي حسين صابري عضو هيئت علمي گروه ژنتيك پزشكي دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز مي باشد.


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها