جمعه 19 بهمن 1397
تعداد بازدید: 1

ديدار مسئولين شبكه بهداشت و درمان هنديجان با خانواده معظم شهداء

  به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان سه شنبه 9 بهمن ماه سال جاري، به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، دكتر احسان صفائي سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان با همراهي حجت الاسلام والمسلمين سيد عبدالحميد حسيني امام جمعه شهرستان هنديجان، رضا بوعذار رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان و ايرج دلشاد مسوول حراست شبكه بهداشت و درمان هنديجان، به ديدار خانواده هاي معظم شهيدان سالم قجري و حبيب ساري دشتبان رفتند.

    حجت الاسلام والمسلمين حسيني در اين ديدار بيان كرد: ما همه مديون و مرهون خون شهداء هستيم. امنيت و رفاه و هرچه داريم از سفره شهداء داريم. الان جواناني هم هستند كه ادامه دهنده راه شهدا جنگ تحميلي هستند، مثل شهيد حججي ها كه در خارج از مرزهاي كشور براي دفاع از اهل بيت جهاد ميكنند.

    مادر شهيد قجري در اين ديدار خطاب به مديران و مسوولان بيان داشت: همه شهدا را مانند بچه خودم دوست دارم و مسولان هم بايد نسبت به همه شهدا در هرجايي از كشور احساس مسوليت كنند و با احترام به خون شهدا و با شكرگزاري خداوند، از آرمانهاي شهدا و امام حفاظت كنند و براي مردم از دل و جان كار كنند.

     دكتر صفايي در اين ديدار اظهار داشت: مردم ما مردم شهيدپرور و شهيد دوستي هستند و مسولين هم همينطور، انشالله خدا توفيق خدمت به مردم در مسير رضايت شهداء و خانواده هاي آنان را نصيب ما بكنه كه بتوانيم در اين راه با تمام توان به مردم خدمت  كنيم.

    شهيد سالم قجري در سن 14 سالگي و در تاريخ 30 شهريور 1361 در منطقه كوشك به درجه رفيع شهادت نائل آمدند. گفتني است خليفه قجري برادر اين شهيد گرانقدر از پرسنل شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان ميباشند.

 

سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان در مورد حضور برادر اين شهيد گرانقدر در شبكه بهداشت و درمان هنديجان بيان داشت: كاركنان و پرسنلي كه از بين خانواده معظم شهداء هستند، باعث افتخار هر سازمان و اداره اي ميباشند، كاركناني كه افتخار نسبت خانوادگي با شهداء را دارند، بايد با تلاش و پشتكار خود در خدمت رساني به مردم پيشرو و با رفتار و عمل خود مروج فرهنگ شهادت و ارزشهاي آنان كه همان ارزشهاي اسلام و انقلاب است، باشند.

    گفتني است شهيد حبيب ساري دشتبان از سن 16 سالگي در جبهه و عملياتهاي مختلف حضور داشته و سرانجام در سن 21 سالگي در منطقه سردشت مهاباد، در مرداد 66 به درجه رفيع شهادت نائل ميشود.

 

 طراحی و پیاده سازی: راد رایانه