دوشنبه 15 مهر 1398
تعداد بازدید: 248

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛

دیدار مدیر شبکه هندیجان با فرمانده نیروی انتظامی

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کرد و فرا رسیدن این هفته را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، دوشنبه 15 مهر ماه سال جاری، دکتر احسان صفائی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با همراهی مهندس پرویز جوانمردی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان جهت تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی هندیجان به دیدار سرهنگ نصیر ابدالی فرد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هندیجان رفتند.

دکتر احسان صفائی در این دیدار ضمن تبریک این هفته و قدردانی از زحمات نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی با زحمات و تلاش های شبانه روزی و با شجاعت و ایثارگری، حافظ امنیت و آرامش کشور هستند و این خدمات به کشور و مردم به هیچ شکلی قابل جبران نیست و بسیار با ارزش است.

سرهنگ ابدالی فرد نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیران شبکه بهداشت و درمان هندیجان عنوان کرد: خوشبختانه تعاملات بسیار خوبی بین شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی هندیجان وجود دارد و این تعاملات در حل و رفع مشکلات موجود شهرستان بسیار راهگشا و موثر هست. درصورتی که تعاملات بین ادارات به شکل مطلوب و درچهارچوب قانون  و با هدف رضایت مردم باشد، مسائل و مشکلات شهرستان نیز بهتر و مناسبتر برطرف خواهند شد.

 طراحی و پیاده سازی: راد رایانه