دوشنبه 15 مهر 1398
تعداد بازدید: 100

بازدید رئیس مرکز بهداشت باوی از تاسیسات آب و فاضلاب و دفع زباله ملاثانی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی، دوشنبه 15 مهر 98، بازدید بین بخشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی بهمراه دادستان، شهردار ملاثانی و رئیس آبفا ملاثانی از تاسیسات آب و فاضلاب و دفن زباله انجام شد.

مهندس امراله مردانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان عنوان کرد: این بازدید با حضور کارشناسان بهداشت محیط بعنوان ناظر و دادستان بعنوان مدعی العموم بر عملکرد اداره آبفا و شهرداری ملاثانی صورت پذیرفت.

مردانی در ادامه افزود: کلیه تاسیسات آب و فاضلاب و سایت دفن زباله، وضعیت لایروبی و آهک پاشی جوی های روباز و نحوه جمع آوری نخاله ها مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

رئیس مرکز بهداشت در ادامه تصریح کرد: نکات ضروری در جهت رفع نواقص و کاستی ها در بازدید بعمل آمده به اداره آبفا و شهرداری ملاثانی اعلام گردید.

در حاشیه این بازدید حیدرخواه با اشاره به اهمیت سلامت محیط شهروندان و مخاطرات ناشی از این تاسیسات خاطر نشانکرد: سلامت مردم شریف شهرستان باوی از الویت های این دادستانی می باشد و با قصورکنندگان برخورد جدی خواهد شد.

در پایان این بازدید رئیس مرکز بهداشت و دادستان شهرستان باوی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره آبفا و شهرداری ملاثانی قدرانی کردند.



طراحی و پیاده سازی: راد رایانه