دوشنبه 15 مهر 1398
تعداد بازدید: 89

بازدید رئیس مرکز بهداشت باوی از تاسیسات آب و فاضلاب و دفع زباله ملاثانی

رئیس مرکز بهداشت باوی از تاسیسات آب و فاضلاب و دفع زباله ملاثانی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی، دوشنبه 15 مهرماه 98 بازدید بین بخشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی به همراه دادستان، شهردار ملاثانی و رئیس آبفا ملاثانی از تاسیسات آب و فاضلاب و دفن زباله انجام شد.

مهندس امراله مردانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان عنوان کرد: این بازدید به همراه کارشناسان بهداشت محیط بعنوان ناظر و دادستان شهرستان باوی بعنوان مدعی العموم بر عملکرد اداره آبفا و شهرداری ملاثانی انجام شد.
مردانی در ادامه افزود: کلیه تاسیسات آب و فاضلاب و سایت دفن زباله، وضعیت لایروبی و آهک پاشی جوی‌های روباز و نحوه جمع آوری نخاله‌ها مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

رئیس مرکز بهداشت باوی تصریح کرد: نکات ضروری در جهت رفع نواقص و کاستی‌ها در بازدید بعمل آمده به اداره آبفا و شهرداری ملاثانی اعلام گردید.

در خلال این بازدید حیدرخواه دادستان شهرستان باوی با توجه به اهمیت سلامت محیط شهروندان و مخاطرات ناشی از این تاسیسات خاطرنشان کرد: سلامت مردم شهرستان باوی از اولویت‌های این دادستانی می‌باشد و با قصورکنندگان برخورد جدی خواهد شد.

گفتنی است در پایان این بازدید رئیس مرکز بهداشت و دادستان شهرستان باوی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره آبفا و شهرداری ملاثانی قدرانی نمود.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه