چهار شنبه 17 مهر 1398
تعداد بازدید: 124

از بهورزان امیدیه تجلیل شد

مراسم تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان امیدیه، به مناسبت روز بهورز، در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه، چهارشنبه هفدهم مهرماه 1398 مراسم تجلیل از بهورزان به مناسبت روز بهورز با حضور صفری معاون فرماندار، بهور بخشدار مرکزی شهرستان، آبدیده مدیر شبکه بهداشت و درمان، جمعی از مدیران اداری شهرستان و کلیه بهورزان شاغل در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

مهدی آبدیده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با ایراد سخنانی ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزشمند بهورزان از ابتدای ایجاد خانههای بهداشت تاکنون به تأثیر به سزای اقدامات انجام شده در این حوزه در خصوص پیشبرد اهداف بهداشتی و ارتقای شاخصهای کشوری اشاره نمود.

وی در ادامه رسیدگی به مشکلات بهورزان را از وظایف مهم شبکه برشمرد و از بهورزان خواست نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص امور مربوط به بهورزی بیان نمایند.

در این مراسم صفری نماینده فرماندار، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت روز بهورز، از بهورزان بعنوان پیشگامان عرصه بهداشت و سلامت یاد نمود که با وجود مشکلات و سختی‌های فراوان، صبورانه و خالصانه در راه پیشبرد اهداف شبکه بهداشت و درمان و سلامت مردم گام بر می‌دارند.

در ادامه مراسم، سید بهور، بخشدار مرکزی شهرستان با قدردانی از زحمات چندین ساله این بهورزان و با اشاره به شعار پیشگیری بهتر از درمان است، خانه‌های بهداشت را خط مقدم مبارزه با بیماری و حفظ سلامت مردم در روستاها برشمرد و بر ارتقاء خدمات بهداشتی و آموزشی ارائه شده در این خانه‌ها به مردم تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از بهورز نمونه استانی، حیفا طرفی، جابری و بهورز نمونه شهرستانی فرحناز بهرام اصل و همچنین همه بهورزان مرکز بهداشت ضمن اهداء لوح یادبود، تقدیر و تشکر بعمل آمد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه