سه شنبه 23 مهر 1398
تعداد بازدید: 105

بازدید رئیس مرکز بهداشت و دادستان باوی از وضعیت بهداشتی روستاها در دهستان عنافچه

رئیس مرکز بهداشت و دادستان شهرستان باوی از وضعیت بهداشتی دهستان عنافچه با حضور رئیس آبفار شهرستان و دهیاران بعنوان متولیان بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی، سه‌شنبه 23 مهر 98 رئیس مرکز بهداشت و دادستان شهرستان از وضعیت بهداشتی دهستان عنافچه با حضور رئیس آبفار شهرستان و دهیاران بعنوان متولیان بازدید بعمل آوردند.

مهندس امراله مردانی، رئیس مرکز بهداشت هدف از بازدید را نظارت بر توزیع آب سالم و محیطی فارغ از آلودگی در سطح روستاها دانست و عنوان کرد: در بازدید بعمل آمده به اتفاق دادستان از تاسیسات آبرسانی یادواره امام و چم العبید، وضعیت جمع آوری فضولات حیوانی در سطح روستاها و وضعیت لایروبی و آهک‌پاشی جوی‌های روباز مورد بررسی قرار گرفت.

مردانی در ادامه تشریح کرد: در حضور دادستان، کارشناسان بهداشت محیط از کدورت آب و کلرسنجی تاسیسات آبرسانی دهستان عنافچه نمونه آزمایش گرفته شد و مراحل انجام تصفیه آب را مورد پایش قرار دادند.

رئیس مرکز بهداشت باوی خاطرنشان کرد: موارد قابل اصلاح در زمینه رعایت نکات بهداشتی در جهت حفظ سلامت شهروندان به رئیس اداره آبفار و دهیاران اعلام گردید.

در پایان دادستان شهرستان باوی بعنوان مدعی العموم ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان، جهت رفع نواقص مهلت یک هفته‌ای تعیین کرد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه