چهار شنبه 24 مهر 1398
تعداد بازدید: 138

ارائه خدمات درمانی روزانه به بیش از 500 نفر از زائرین در اندیمشک

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: روزانه بیش از 500 زائر اربعین حسینی از خدمات فوریت‌های پزشکی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک بهره مند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک، دکتر عبدالرحمن روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: فوریت‌های پزشکی مستقر در شهدای گمنام شهرستان، روزانه به بیش از 500 نفر از زوار اربعین حسینی خدمات درمانی ارائه میدهند.

وی اظهار کرد: از 15 مهرماه سال جاری در شهدای گمنام و سطح شهرستان مستقر هستیم که به طور متوسط روزانه بین 400 تا 500 نفر زائر حسینی را تحت پوشش خدمات درمانی قرار داده‌ایم.

روحانی اضافه کرد: مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی برای خدمت به زائران تا پایان آیین اربعین حسینی و بازگشت همه زائران به کشور آماده باش هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک ادامه داد: هماهنگی خوبی بین مجموعه بهداشت و درمان با سایر مجموعه‌ها نظیر هلال احمر، اوژانس هوایی و سایر مجموعه‌های درمانی برقرار است.

وی با اشاره به اینکه به صورت 24 ساعته و رایگان، فعالیت خدمات‌رسانی به زوار در حال انجام است، بیان داشت: انشالله تا چند روز بعد از اربعین حسینی در شهدای گمنام و سطح شهرستان و مسیرهای منتهی به مرزها مستقر خواهیم بود و امر خدمات رسانی به زوار را انجام خواهیم داد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه