جمعه 17 آبان 1398
تعداد بازدید: 134

عملکرد کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی دانشگاه در هفته پدافند غیر عامل

 


 

 

 

به گزارش وب دا خوزستان، دکتر فرهاد حمزه لوی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تشریح برنامه‌های متنوع در هفته پدافند غیرعامل که در دانشگاه برگزار شد، افزود: در این هفته که از روز هشتم تا چهاردهم آبان ماه اعلام شد به‌منظور بزرگداشت پدافند غیرعامل برنامه‌های متعددی توسط کارشناسان روابط عمومی دانشگاه صورت گرفت که می‌توان به اهم آن‌ها اشاره کرد.


حمزه لوی در خصوص انجام برخی تبلیغات محیطی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: طراحی، چاپ، نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی در سطح پردیس دانشگاه و دانشکده‌ها و نشر در فصای مجازی به‌منظور اطلاع‌رسانی هفته پدافند غیرعامل و ضرورت توجه آحاد جامعه با رویکرد آگاهی بخشی، یکی از اقدامات این مدیریت بوده است.


وی در بخش دیگری با اشاره به برپایی نمایشگاه پدافند غیرعامل تصریح کرد: به‌منظور بهره‌برداری بهینه و تسهیل دسترسی مخاطبان به محتوای نمایشگاه پدافند غیرعامل در ایام هفته، طی ۴ روز متوالی این نمایشگاه با رویکرد، الزامات و الویت های پدافند غیرعامل برگزار می‌شود. در سال جاری سعی شده با کیفی سازی بر غنای محتوای این نمایشگاه افزوده شود.


حمزه لوی طراحی بروشورها و پوستر های اطلاع‌رسانی پیرامون شعار و روز شمار هفته پدافند غیرعامل، بیانات مقام معظم رهبری با موضوع پدافند غیر عامل و نشر در فضای مجازی را از دیگر فعالیتهای انجام شده در این راستا عنوان کرد.


مدیر روابط عمومی دانشگاه در ادامه یاد آور شد: مصاحبه اختصاصی با مسئول کمیته پدافند غیر عامل و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مدیر آمار و فناوزی اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در خصوص اهم فعالیت های مرتبط آن حوزه در زمینه پدافند غیر عامل، نشر اخبار مرتبط با هفته پدافند غیر عامل در سایت دانشگاه و شبکه های اجتماعی و گروههای خبری، درج اخبار عملکرد واحدهای تابعه دانشگاه در هفته پدافند غیر عامل در سایت دانشگاه، درج شعار هفته پدافند غیر عامل برروی سربرگ مکاتبات اداری،  درج شعار و روز شمار هفته پدافند غیر عامل در سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری از دیگر موارد تنجام شده توسط کارشناسان حوزه روابط عمونی دانشگاه بشمار می رود .

 

وی در پایان در مورد برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل افزود: نظر به‌ضرورت ارتقاء آگاهی آحاد جامعه به‌ویژه فرهیختگان دانشگاهی با اولویت های حوزه پدافند غیرعامل، این کارگاه با رویکرد پدافند غیرعامل با عنوان اطلاع رسانی در شرایت بحران، روز یکشنبه ۱۹ آبانماه در محل معاونت پژوهشی ویژه مدیران ستادی، مسئولین و کارشناسان روابط عمومی واحد های تابعه دانشگاه در محل سالن معاونت پژوهشی برگزار خواهد شد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه