شنبه 25 آبان 1398
تعداد بازدید: 139

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه‌های عمرانی و تأسیساتی بیمارستان امام (ره)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اهواز، شنبه 25 آبان‌ماه 98 دکتر حمیدرضا خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بهمراه دکتر ساسان موگهی رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) و کرامت جاویدان زاده مدیر داخلی از پروژه های عمرانی و تأسیساتی بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید نمود.

در بخش اول این بازدید، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه فاز 2 اورژانس بیمارستان بازدید کرد و گفت: این پروژه  40 تختخوابی، پیشرفت فیزیکی 65 درصدی داشته که نحوه روند و اجرای این پروژه با توجه به اینکه کلیه مطالبات پیمانکار مربوطه نیز پرداخت شده است، مطلوب نمی‌باشد.

خلیلی از پروژه جدید راه اندازی M.R.I بیمارستان بازدید کرد و گفت: کلیه کارهای ساختمانی، تأسیساتی و تجهیزاتی این پروژه شامل تابلوهای برق اصلی، اضطراری و تابلو برق، یو پی اس مورد نیاز، سیستم خنک کننده، ایزوگام پشت بام، محوطه سازی، کابل کشی و تأمین برق انجام شده است و اتاقک RFCAGE  آن نیز در حال نصب می‌باشد.

وی افزود: امیدواریم این پروژه ظرف یکماه آینده راه اندازی و شروع بکار کند که در اینصورت پذیرش بیماران سرپایی در این مرکز انجام می‌شود و همچنین از اعزام بیماران به مراکز درمانی دیگر در سطح شهرستان اهواز نیز جلوگیری خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پروژه بخش جدید دیالیز در بیمارستان نیز بازدید کرد و گفت: ظرفیت بخش جدید دیالیز 27 تختخوابی می‌باشد که کیفیت این پروژه مطلوب بوده و قرار است با تکمیل این ساختمان تا یکماه آینده بخش فعلی دیالیز به این مرکز منتقل شود.

خلیلی در بخش دوم این بازدید از پروژه‌های تأسیساتی بیمارستان بازدید کرد و افزود: یک دستگاه چیلر جدید با ظرفیت  600 تن، یک دیگ بخار جدید با ظرفیت 8 تن و استقرار 3 دستگاه ژنراتور جهت تعمیر برق اضطراری بیمارستان  خریداری، نصب و در حال استفاده می‌باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان از تلاش‌های همه ی مسئولین و کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) جهت جابجایی پایه‌های برق بیمارستان تشکر کرد و بر لزوم اجرای سریعتر سیم کشی پایه‌های جدید برق و انتقال ترانس تا ساختمان اورژانس در موعد مقرر تأکید کرد.

خلیلی در پایان گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تمام تلاش خود را جهت حمایت و تأمین مالی و تسریع در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و تأسیساتی بیمارستان انجام می‌دهد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه