شنبه 09 آذر 1398
تعداد بازدید: 296

جلسه ی بین بخشی مرکز بهداشت با اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان باوی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی، چهارشنبه 6 آذر ماه 98، جلسه بین بخشی بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و کارگاهها با حضور دکتر مهران احمدی بلوطکی میر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نمایندگان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 

طی این جلسه احمدی با اشاره برنامه های اجرایی مشترک با اداره کا رو رفاه اجتماعی، افزود: انتظار می رود مسئولین ضمن بررسی موانع موجود، با  نظارت کارشناسان در راستای تقویت برنامه های مشترک تلاش بیشتری نمایند.

وی در ادامه افزود: با توجه به فعالیتهای مشترک بین مرکز بهداشت و اداره کار، کارشناسان بهداشت حرفه ای این مجموعه ضمن بررسی مشکلات برخی واحدهای صنعتی، پس از نظارت وارزیابی از واحدهای صنعتی و کارگاهها، دوره های آموزشی متعددی در راستای نحوه تعامل بین بخشی برگزار کردند.

احمدی در بخش دیگری هدف از برگزاری دوره های آموزشی مذکور را ایجاد محیط ایمن توسط کارفرمایان جهت کار با ابزارآلات استاندارد عنوان کرد و گفت: آموزش در سازمان نيز بايد هماهنگ با اهداف آن سازمان عمل كند آموزش مناسب در مكان مناسب و در زمان مناسب و برنامه هاي مناسب صورت پذيرد . تعليم فرد بدون برنامه و بمنظور آنكه چنان رفتار كند كه تآثيري در دستگاه كلي سازمان نداشته باشد كاري عبث و بي حاصل است . 

 

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی در پایان برگزاری همایشات و سمینارهای مرتبط را از جمله برنامه های اجرایی آینده برشمرد و گفت: جهت تشویق کارفرمایان واحدهای صنعتی، سمینارهای مشترک درون بخشی با هدف ارتقاء سطح آگاهی مدیران صنایع و حفظ سلامت کارگران و نیروهای شاغل می تواند می تواند نقش مهمی در آموزش و توانمندسازی نیروهای شاغل ایفا نماید..

 طراحی و پیاده سازی: راد رایانه