یک شنبه 10 آذر 1398
تعداد بازدید: 105

کشف و معدوم سازي 2 تن مواد غذايي تاریخ مصرف گذشته در انديمشك

پس از بازرسي‌هاي مستمر 2 تن مواد غذايي فاسد تاريخ مصرف گذشته از فروشندگان مواد غذايي كشف و معدوم شد.

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان انديمشك، دکتر عبدالرحمان روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان در این خصوص گفت: كارشناسان بهداشت محيط مركز بهداشت انديمشك شبانه روز بازديدهای نظارتی و بازرسي‌هاي مستمر خود را از مراکز فروش و توزیع مواد غذایی انجام می دهد .

وی ادامه داد: بدنبال تلاشهای کارشناسان بهداشت 2 تن مواد غذايي فاسد تاريخ مصرف گذشته از فروشندگان مواد غذايي كشف و معدوم شد. 

وي افزود: در راستاي ارتقاي سلامت جامعه و همچنين از آنجايي كه موضوع مواد غذايي با سلامت همه شهروندان ارتباط مستقيم دارد، اين بازرسي‌ها بصورتمتوالی و در حد گسترده تر انجام خواهد شد.

روحانی با اشاره به اینکه شهروندان بايد در هنگام خريد به تاريخ مصرف كالا و همچنين برچسب تاريخ توليد و تاريخ انقضاء محصول توجه جدي داشته باشند، بيان كرد: با واحدهاي عرضه و توليد مواد غذايي غير استاندارد و تاريخ مصرف گذشته به شدت برخورد مي شود.

وی در پايان تصریح کرد: انتظار میرود همشهريان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمينه‌هاي بهداشتي، موارد را با شماره تلفن 42691233 مركز بهداشت اين شهرستان و سامانه 190 وزارت بهداشت اطلاع دهند تا کارشناسان در كمترين زمان ممكن مورد را بررسي نمایند.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه