یک شنبه 22 دی 1398
تعداد بازدید: 47

پیشرفت 85 درصدی پروژه ساخت اورژانس بیمارستان شهداء هندیجان

پروژه ساخت و تجهیز اورژانس بیمارستان شهداء هندیجان از ابتدای سال گذشته با زیر بنای 640 متر مربع با پیشرفت 85 درصد و بخش درمانگاه تخصصی با زیر بنای 400 متر مربع با پیشرفت 95 درصد، توسط خیر گرانقدر حاج حبیب محمد معرفی آغاز شده است.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، ندا توکلی مدیر بیمارستان شهداء شهرستان هندیجان از پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه ساخت اورژانس این بیمارستان خبر داد.

 توکلی در این خصوص اظهار کرد: مراحل ساخت این پروژه از سال گذشته به منظور گسترش خدمات رسانی مطلوب به شهروندان آغاز شده است. بخش اورژانس بیمارستان شهداء با زیر بنای 640 متر مربع و پیشرفت 85 درصد و همچنین بخش درمانگاه تخصصی با زیر بنای 400 متر مربع و پیشرفت 95 درصد، توسط خیر گرانقدر حاج حبیب محمد معرفی هم در بخش تجهیزات و هم در بخش ساخت آن تامین اعتبار و آغاز شده است.
  
 وی در ادامه خاطرنشان کرد: این پروژه طبق برنامه پیش بینی شده در حال ساخت می باشد و تا پایان امسال نیز به بهره برداری خواهد رسید.

 مدیر بیمارستان شهداء با اشاره به استقرار متخصصین رشته های داخلی، اطفال، قلب، زنان و رادیولوژی در این بیمارستان اظهار کرد: با تکمیل پروژه جدید اورژانس، گامی موثر و مهم در ارتقا کیفیت خدمات و جلب رضایت مردم در این بیمارستان برداشته خواهد شد.
 


طراحی و پیاده سازی: راد رایانه