یک شنبه 22 دی 1398
تعداد بازدید: 16

جذب 11 پزشك متخصص در شهرستان اندیمشك

با حمایت های مسئولین و پیگیریهای صورت گرفته 11 پزشک جدید متخصص به كادر پزشكی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک، دکتر عبدالرحمن روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان گفت: با حمایتهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، فرماندار و دیگر مسئولین 11 پزشک جدید متخصص در رشته های متخصص اورتوپدی، متخصص روانپزشکی، متخصص رادیولوژی، متخصص طب اورژانس، متخصص چشم پزشکی 2نفر، متخصص بیهوشی، متخصص قلب و عروق، متخصص عفونی و متخصص زنان و زایمان 2نفر به كادر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک افزوده شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک در ادامه گفت: اقدامات توسعه ای خوبی برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان  از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده است که با حضوراین کادر متخصص پزشکی همه کمبودهای فعلی بیمارستان و کلینیک تخصصی برکت تا حدودی مرتفع خواهد شد.

لازم بذکر است که در حال حاضر 32 پزشک متخصص در رشته های مختلف در بیمارستان امام علی (ع) و کلینیک تخصصی  بیمارستان امام علی (ع) در حال خدمات دهی به همشهریان عزیز می باشند این تعداد پزشک نیز به این کادر اضافه شده اند.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه