دوشنبه 23 دی 1398
تعداد بازدید: 24

نشست صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه با بیماران خاص و پیوند اعضا

مهدی آبدیده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه با بیماران خاص و پیوند اعضا در راستای بررسی، خواسته ها و کمبود های موجود دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه، یکشنبه 22 دی ماه 1398، نشست صمیمی مهدی آبدیده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیماران خاص و پیوند اعضا در محل دفتر مدیر شبکه برگزار شد.

مهدی آبدیده ضمن تشکر از برگزاری سومین جلسه با بیماران خاص و پیوند اعضا در راستای بررسی، خواسته ها و کمبود ها نکاتی را یاد آور شد و در ادامه ازاز پونه کشتکار دبیر این هیات تقدیر بعمل آورد .

آبدیده به سوالات بعضی از بیماران پاسخ داد و گفت : بحث دارو  و کمبود بعضی از داروهای تخصصی برای شما بیماران خاص و پیوند اعضا کاملا مجذا است و در سطح کلان استانی و حتی کشوری باید پیگیری و رفع مشکل شود.

وی افزود: سعی براین است مشکلات درمانی و دارویی شما عزیزان را پی گیری و حد الامکان برطرف نماییم، در این راستا با رئیس و مدیریت بیمارستان امام رضا (ع) نشست هایی داشتیم و اعلام شده که بیماران خاص و پیوند اعضا می تواننند از ظرفیت های درمانی این بیمارستان جهت تسکین آلام دردهای خوداستفاده کنند .

در پایان دبیر این هیات گفت: هدف از برگزاری این دیدار با مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس و رزش بیماران خاص و پیوند اعضا، جلسه پرسش و پاسخ، برگزاری مسابقات دارت و تیر اندازی، حضور بیماران ورزشکار در مسابقات وکسب مقام در سری مسابقات  آتی است.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه