دوشنبه 23 دی 1398
تعداد بازدید: 14

برگزاری شورای سلامت و امنیت غذایی رامشیر

چهارمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی سال 98 شهرستان با محوریت پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان و با حضور اعضاء جلسه در محل فرمانداری رامشیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رامشیر، چهارمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با محوریت پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان و با حضور مهندس ظهیری معاون فرماندار، مهندس آل خمیس رئیس مرکز بهداشت و دیگر اعضاء جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان در این جلسه با تاکید بر ضرورت اجرای مصوبات جهت جلوگیری از سرایت و انتشار نوع بیماری اظهار داشت: با برنامه ریزی صحیح و اصولی می توان، از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی را به خطر می اندازد پیشگیری کرد.

آل خمیس افزود: با انتقادات متعدد مردم به فروش مرغ زنده در مناطق مختلف شهر و انتشار بیماری مذکور و سایر بیماری های مشترک دام و انسان، شهرداری ها بعنوان متولی امر در زمینه جمع آوری عرضه کنندگان و کشتار کنندگان مرغ زنده و سایر طیور با جدیت بیشتری اقدام و گزارش را به دبیرخانه ستاد آنفولانزا فوق حاد پرندگان اعلام نمایند.

گفتنی است در پایان این نشست سایر اعضاء جلسه  به طرح نقطه نظرات و راهکارها و اقدامات مربوطه پرداختند.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه