چهار شنبه 25 دی 1398
تعداد بازدید: 79

نشست مشترک مدیران شبکه های بهداشت و بیمه سلامت در شهرستان حمیدیه

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان حمیدیه، دوشنبه ۲۳ دی ماه ۹۸نشست مشترک اداره بیمه سلامت استان خوزستان با حضور مدیران و کارشناسان معاونت بهداشت، شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های باوی، کارون، غرب و شرق اهواز به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان حمیدیه برگزار شد.

 در ابتدا دکتر مهران امین دزفولی مدیر شبکه بهداشت و درمان  شهرستان حمیدیه در این خصوص گفت: هدف از برگزاری این جلسات جذب اعتبارات بیشتر و در نتیجه ارائه خدمات مطلوب به مردم می باشد.

 

وی گفت: مشکلاتی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم وجود دارد که با همت بیشتر و هماهنگی بهتر نهادهای زیربط این مشکلات را می توان به حداقل رساند.

در ادامه مهندس شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز افزود: این جلسات زمانی موثر است که خروجی داشته باشد و باعث تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف شود .از این رو انتظار داریم پروژه هایی که در دست اقدام هستند هر چه زودتر تعیین تکلیف شوند.

در بخش دیگری از این جلسه مدیران و نمایندگان شبکه های مذکور ضمن بررسی مصوبات گذشته و درصد پیشرفت برنامه های تصویب شده قبلی به بیان مشکلات و دغدغه های مجموعه ی تحت امر خود که نیازمند مداخله و اقدام فوری بود،پرداختند و در همین زمینه نیز مصوباتی تصویب شدطراحی و پیاده سازی: راد رایانه