پنج شنبه 10 بهمن 1398
تعداد بازدید: 98

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دوشنبه 9 بهمن ماه 98، مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور دکتر حمیدرضا خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مدیران، مسئولین و کارکنان در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر خلیلی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک به مهندس رجبی سرپرست مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه و تقدیر و تشکر جهت قبول این مسئوليت، گفت: مفهوم همدلی و همکاری بین کارکنان، سلامت عاطفی و تعادل بین کار و زندگی است.

وی ضمن تشکر از زحمات مهندس پورافضل در زمان تصدی مسئوليت سرپرستی مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی، گفت: این مدیریت تاکنون با روحیه قانون مداری، صداقت و پشتکار توانسته بخوبی امور پشتیبانی و رفاهی کارکنان را با وجود منابع محدود مدیریت کند.

خلیلی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به سایر دانشگاه های تیپ یک وضعیت بهتری از نظر بدهی ها می باشد، گفت: با وجود منابع بسیار محدود و مشکلات زیادی، بخوبی منابع را اولویت بندی و مدیریت کرده، بطوری که طی سه ماه اخیر گام های موثری برداشته شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اظهار داشت: در امور ورزش کارکنان، امسال با تلاشهای کارشناسان مقام های خوبی کسب شد.

گفتنی است در پایان از زحمات مهندس پور افضل با اهداء لوح تقدیر و هدیه ارزنده قدردانی شد.

 طراحی و پیاده سازی: راد رایانه