جمعه 18 بهمن 1398
تعداد بازدید: 13

برگزاری جلسه نظام ارجاع الکترونیک دانشگاه

نظام ارجاع خدمات پزشکی نوعی شیوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی است که در آن بیماران باید طبق یک سلسله ‌مراتب به مراکز درمانی مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، جلسه نظام ارجاع الکترونیک با حضور دکتر ابول نژادیان ریاست دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه، جمعی از مسئولین و کارشناسان نظارت بر اجرای صحیح برنامه ها در محل سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه تشکیل شد.

نظام ارجاع خدمات پزشکی نوعی شیوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی است که در آن بیماران باید طبق یک سلسله ‌مراتب به مراکز درمانی مراجعه کنند. در این شیوه سطوح ارائه خدمات از عمومی به تخصصی و از پیشگیری اولیه تا درمان های پیچیده و پرهزینه با در نظر گرفتن نقش پزشک خانواده و پرونده الکترونیک بیمار تعریف می‌شود .

در بخش دیگر از این جلسه ضمن بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه نظام ارجاع الکترونیک، دکتر فرهاد ابول نژادیان با بیان نکاتی پیرامون اهمیت اجرای این طرح، خواستار برگزاری منظم جلسات در جهت اجرای هر چه بهتر این برنامه شد.

گفتنی است در پایان اعضای هیات رئیسه، دیدگاه‌ها و نظرات خود را در این خصوص بیان کرده و در یکی از مصوبات نیز دکتر باقری کارشناس امور بیمارستانی معاونت درمان به عنوان دبیر جلسات تعیین شد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه