دوشنبه 21 بهمن 1398
تعداد بازدید: 36

اعزام کاروان سلامت به منطقه عشایرنشین شهرستان باوی در هشتمین روز از دهه مبارک فجر

یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸، بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر، کاروان سلامت جهادی شبکه بهداشت و درمان باوی به منطقه عشایر نشین شهرستان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باوی، یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸، بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر، کاروان سلامت جهادی شبکه بهداشت و درمان باوی به منطقه عشایر نشین شهرستان اعزام شد.

دکتر مهران احمدی بلوطکی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این خصوص گفت: به همت کارشناسان واحد توسعه شبکه و با این تیم متشکل از پزشک، دندانپزشک، ماما، کارشناسان واحدهای سلامت روان، سلامت خانواده، مدارس، آموزش و ارتقاء سلامت و بهداشت محیط به منطقه عشایرنشین شهرستان باوی اعزام شد. 

وی در ادامه افزود: معاینات رایگان پزشکی، مامایی، خدمات فیشور سیلانت و فلوراید تراپی، آموزش چهره به چهره، توزیع رایگان مکمل ها از اهم خدمات ارائه شده در این برنامه بود.

احمدی ادامه داد: کلرزنی و کلر سنجی مخزن آب آشامیدنی و ... از اهم اقدامات صورت گرفته به همت کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشمار می رود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان باوی ضمن تشکر از سپاه شهرستان باوی در جهت همکاری و همیاری در این اعزام خاطر نشان کرد: کارشناسان بهداشت بصورت مستمر در حال بررسی و ارائه آموزش های لازم در راستای راه های پیشگیری و انتقال بیماری کرونا به عموم شهروندان هستند.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه