یک شنبه 20 بهمن 1398
تعداد بازدید: 12

آیین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام در هندیجان

دهمین روز دهه فجر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، یکشنبه 20 بهمن ماه سال جاری، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر، مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام هندیجان با حضور دکتر داود رئیسی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان با همراهی مهندس پرویز جوانمردی رئیس مرکز بهداشت شهرستان، ایرج دلشاد مسئول حراست شبکه و جمعی از کارکنان در محل یادمان شهدای گمنام شهرستان هندیجان برگزار شد.

دکتر رئیسی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد: شهدای عزیز کشورمان به خاطر تکلیفشان از تمام لذت‌های دنیوی دست کشیدند و از هر آنچه که داشتند گذشتند و خود را فدای دین و کشور و مردم کردند. این اقتدار، آرامش و سربلندی مرهون خون این شهیدان است. وظیفه ماست که در مسیر شهدا حرکت کنیم تا این انقلاب را تضمین کنیم و از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری اطاعت و حمایت ‌کنیم.

گفتنی است در این مراسم پس از غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای گمنام با آرمانهای شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه