جمعه 23 اسفند 1398
تعداد بازدید: 128

شناسایی ۱۵ مورد جدید مبتلا به کروناویروس در خوزستان

به لطف پروردگار و تلاشهای کادر درمانی تا کنون ۷۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بهبود یافته اندبه گزارش وب دا خوزستان دکتر علی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز، جمعه ۲۳ اسفند ماه ۹۸، در خصوص آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ مورد ابتلای جدید به ثبت رسید که ۹ مورد در اهواز، ۵ مورد در آبادان و یک مورد در دزفول بوده است.

وی در ادامه افزود: جمع کل مبتلایان به کروناویروس تاکنون ۱۷۳ نفر می باشد کهخوشبختانه به لطف پروردگار و تلاش مدافعان سلامت طی ۲۴ ساعت گذشته، هیچ مورد فوت از مبتلایان به بیماری کووید۱۹ گزارش نشده است و تعداد قربانیان این ویروس در استان همان ۳۰ مورد می باشد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  بیان کرد: با توجه به اوج گرفتن بروز بیماری در استان، تلاش کادر درمانی برای معالجه این بیماران همچنان بصورت شبانه روزی ادامه دارد و در حال حاضر ۶۴ بیمار در مراکز درمانی منتخب استان بستری هستند .

 احسان پور در خصوص بهبود یافتگان از این بیماری گفت: به لطف پروردگار و تلاشهای کادر درمانی تا کنون ۷۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بهبود یافته اند
 


طراحی و پیاده سازی: راد رایانه