چهار شنبه 28 اسفند 1398
تعداد بازدید: 9

برگزاری نشست هماهنگی بین بخشی جهت معرفی و نقش سامانه خود اظهاری کرونا ویروس در شرق اهواز

نشست هماهنگی با حضور دکتر احمد مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق بامسئولین واحدهای ستادی در زمینه معرفی و نقش  سامانه خود اظهاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شرق اهواز، چهارشنبه ۲۸ اسفندماه، نشست هماهنگی با حضور دکتر احمد مشکورنیا رئیس مرکز بهداشت شرق با مسئولین واحدهای ستادی جهت معرفی و نقش سامانه خود اظهاری برگزار شد.

در این جلسه مشکورنیا ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن عیدنوروز و آغاز سال جدید، در خصوص راه اندازی سامانه خود اظهاری و ورود افراد به این سامانه جهت شناسایی افراد مشکوک به کووید ۱۹ تاکید شد.

وی اظهار داشت: برای رفاه حال هموطنان عزیز و به منظور غربالگری افراد مشکوک به بیماری کووید19 این سامانه راه اندازی شده است از این رو با مراجعه به مراکز درمانی جهت جلوگیری از هر گونه ازدحام که خود سبب انتشار ویروس کرونا می شود، می توانند از طریق سامانه salamat.gov.ir با وارد کردن شماره ملی خود به سوالات ساده خود ارزیابی بیماری کووید ۱۹ پاسخ داده و راهنمایی لازم را مطابق آخرین دستور العملهای وزارت بهداشت دریافت نمایند و پس از انجام غربالگری و مشکوک بودن فرد، مراقب سلامت از طریق شماره تلفن ۴۰۳۰ با افراد مشکوک ثبت می‌شود و مشاوره و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه