تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: اورژانس بيمارستان امام علي (ع) انديمشك به زودي افتتاح مي‌شود
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 17:09     کد خبر: 12349

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان انديمشك، دكتر سيما جمشيدي مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان گفت: شهرستان انديمشك با توجه به نقش مهم ارتباطي جاده‌اي و ريلي خود، نيازمند توجه و اقدامات مناسب در حوزه ساخت فضاهاي بهداشتي و تجهيزات درماني است. 

وي افزود: به همين جهت و با همكاري و پيگيري نماينده مردم انديمشك در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار شهرستان و همچنين دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز، اقدامات و طرح‌هاي گسترده‌اي در اين زمينه طراحي و به اجرا رسيده است. 

مدير شبكه بهداشت و درمان انديمشك عنوان كرد: يكي از اين طرح‌ها، احداث اورژانس بيمارستان امام علي (ع) شهرستان است كه اين طرح بهداشتي به زودي افتتاح مي‌شود.

وي ادامه داد: اين طرح با مساحت ۱۷۰۰ متر مربع در بيمارستان امام علي (ع) شهرستان انديمشك در حال اجرا مي باشد و به زودي با تكميل مراحل ساخت به بهره برداري رسيده و يكي از نيازهاي مهم شهروندان در اين زمينه مرتفع خواهد شد.

دكتر جمشيدي بيان كرد: با افتتاح اين واحد بهداشتي، يك ساختمان جديد با تجهيزات و نيازهاي شهروندان در بيمارستان امام علي (ع) به بهره برداري رسيده و خدمات حوزه بهداشت در شهرستان توسعه پيدا مي‌كند. 

وي افزود: افتتاح اورژانس بيمارستان امام علي (ع) يكي از مهم‌ترين نيازهاي حوزه بهداشت و درمان انديمشك بوده و به زودي پس از تكميل مراحل ساخت اين طرح بهداشتي و درماني به بهره برداري مي‌رسد.

گفتني است عمليات اجرايي ساخت اورژانس بيمارستان امام علي (ع) شهرستان انديمشك با اعتباري بالغ بر ۱۹ ميليارد ريال از ارديبهشت ماه سال گذشته و با حضور جمعي از مسئولان محلي در اين شهرستان كلنگ زني شده است.


برگشت به تلکس خبرها