تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: اعلام آمادگي كامل بيمارستان گلستان جهت ارائه بهترين خدمات به بيماران در ايام نوروز
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 19:08     کد خبر: 13535

بيمارستان گلستان اهواز آماده ارائه بهترين خدمات به بيماران در تعطيلات نوروز است. از اين رو تدابير لازم براي ارائه بهترين خدمات به بيماران و مصدومين احتمالي تصادف‌ها در ايام نوروز اتخاذ شده است.

به گزارش روابط عمومي مركز آموزشي درماني گلستان، دكتر محمدعلي شيخي رئيس مركز آموزشي در ماني گلستان ضمن ابراز اميدواري به اينكه هموطنان در سال جديد، در حين رانندگي احتياط بيشتري را لحاظ نمايند تا كمترين مصدوم به بيمارستان ها انتقال يابد، گفت: بيمارستان گلستان كه مركز ارجاع بيماران بدحال با آسيب ديدگي مغزي و نخاعي در استان است، آمادگي كامل براي پذيرش و درمان بيماران را دارد.

عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز در ادامه بيان داشت: به تازگي يك پايگاه ويژه انتقال خون در بيمارستان گلستان مستقر شده است و با توجه به نياز مبرمي كه در همه‌ي گروه‌هاي خوني وجود دارد و روحيه‌ي ايثار، گذشت و فداكاري كه از هموطنان سراغ داريم، از همه‌ي اين بزرگواران دعوت بعمل مي‌آيد تا در اسرع وقت به اهداء خون اقدام نمايند تا با اين كار خداپسندانه، زندگي را به همنوع خود هديه داده باشند.

شيخي اذعان داشت: مجتمع اورژانس بيمارستان گلستان بعنوان مجهزترين و بزرگترين اورژانس استان، شامل شش بخش اورژانس عمومي حاد، جراحي، داخلي، كودكان، قلب و روانپزشكي است تا خدمات درماني مورد نياز، هرچه تخصصي‌تر و بهتر براي بيماران انجام گردد. 

وي با اعلام اينكه در همه شيفت‌هاي بيمارستان گلستان، مدير كشيك، پزشك مسئول فني اورژانس، متخصصين طب اورژانس، ناظران پرستاري و كارشناسان روانشناسي در واحد رسيدگي به شكايات حضور دارند، افزود: از مردم و مراجعين گرامي انتظار مي‌رود تا از حضور غيرضروري در هنگام درمان بيماران بر بالين آنها خودداري كنند و فقط در ساعات ملاقات به عيادت بيماران بيايند تا تمركز كادر بيمارستان بر امور درماني بيماران باشد.

شيخي گفت: مشكلات مربوط به درمان بيماران از طريق پزشك مسئول فني اورژانس و ناظر پرستاري قابل پيگيري و حل و فصل است ضمن اينكه سامانه پيامكي 300072016 و پست الكترونيك Golestanhospital@ajums.ac.ir آمادۀ دريافت نظرات، پيشنهادها و انتقادات مراجعين محترم است.

وي اضافه كرد: كارشناسان روانشناسي و رسيدگي به شكايات كه در اورژانس بيمارستان گلستان مستقر هستند، به صورت شبانه روز از بيماران و همراهان بيماران نظرسنجي به عمل مي آورند. 

رئيس بيمارستان گلستان ب اشاره به تجهيزات موجود در بيمارستان، ضمن بيان اين مطلب كه ارائه خدمات درماني به كليه كاروانهاي راهيان نور و مصدومان تصادف ها بصورت رايگان انجام مي گيرد، تصريح كرد: بيمارستان گلستان، مجهزترين مركز تصويربرداري جنوب غرب كشور است و با دارا بودن يك دستگاه اِم.آر.آي، دو دستگاه سي.تي اسكن، شش دستگاه راديولوژي، يك دستگاه پزشكي هسته‌اي و دو دستگاه آنژيوگرافي به بيماران خدمات ارائه مي‌دهد.  

 وي همچنين با اشاره به فعاليت ۲۴ ساعته واحدهاي پاراكلينيكي مرتبط با اورژانس از جمله آزمايشگاه، گفت: بيماران مبتلا به سرطان كه در مركز پرتودرماني و شتاب دهنده بيمارستان گلستان كه تنها مركز درمان بيماران مبتلا به سرطان در جنوب و جنوب غرب كشور است نيز در ايام نوروز تحت درمان پرتودرماني قرار خواهند گرفت.


برگشت به تلکس خبرها