صفحه اول    درباره وب دا    معرفی رئیس، معاونین و مدیران دانشگاه    تماس با ما  
شنبه، 31 فروردین 1398 - 19:39   
  سرخط اخبار:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 15121صفحه نخست » اخبار معاونت هاشنبه، 29 دی 1397 - 15:54
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه: معوقات و مزایای پرسنلی پرداخت شده است
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: معوقات و مزایای پرسنلی پرداخت شده است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه: معوقات و مزایای پرسنلی پرداخت شده استبه گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز، دکتر حمیدرضا خلیلی درخصوص پرداخت معوقات و مزایای کارکنان دانشگاه گفت: با تشکیل جلسات کمیته ی مالی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر بودجه و مدیر مالی در روزهای دوشنبه 17 دی ماه و یکشنبه 23دی ماه 97 و همچنین بر اساس دریافتی ازسازمان های بیمه گر خصوصا بیمه سلامت و اولویت بندی، اقدامات خوبی برای پرداخت مطالبات اعم از پرسنلی و غیر پرسنلی انجام شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ادامه داد: مزایای شغلی نقش مهمی در ایجاد انگیزه کارکنان، رضایتمندی، حفظ کارکنان، پیشرفت شغلی و افزایش بهره وری دارد.

خلیلی همچنین مزایای شغلی را یک ابزار قدرتمند برای جذب و حفظ استعداد کارکنان دانست و افزود: با تلاش ها و پیگیری های انجام شده و در راستای رضایتمندی و اجرای تکریم ارباب رجوع، اجرای مصوبات کمیته مالی و اولویت بندی، پرداخت بسیاری از معوقات پرسنلی انجام شده است.

 وی بیان کرد: جمع کل پرداختی ها در اواخر دی ماه 97 حدود 110 میلیارد تومان می باشد .

خلیلی با اشاره به پرداخت معوقات پرسنلی گفت: برخی از پرداخت های انجام شده شامل کمک هزینه فوت و ازدواج سال 95 و 96 کارکنان، حق لباس سال 95 و 96 کارکنان و همچنین تنخواه پرداختی به میزان  20 میلیارد تومان بابت بدهی اسناد، مطالبات دارویی بیمارستان ها، شبکه های بهداشت و درمان و ملزومات پزشکی با تأیید معاونت غذا و دارو و مدیریت امور مالی دانشگاه  درحال انجام است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  همچنین افزود: هدایای پرستاران نمونه سال97 نیز پرداخت و هدایای سایر پرستاران و بهورزان تأمین اعتبار شده است که به زودی طبق تأییدیه اسناد ارسالی از سوی معاونت درمان و بهداشت دانشگاه نیز پرداخت می شود.

خلیلی بیان کرد پرداخت های دیگر نیز شامل 2 ماه قراردادهای ایاب  و ذهاب پرسنلی،2ماه قرارداد خودروهای استیجاری،2ماه قرارداد تنظیفات،2ماه قرارداد حفاظت وحراست،2 ماه  قرارداد  تأسیسات، 2 ماه قرارداد نیروهای انتظامی، 2 ماه سایر قراردادهای دانشگاه،2ماه کارانه پزشکان و کارکنان،6 ماه محرومیت از مطب،اضافه کار آبان ماه97، 2 ماه اضافه کار اورژانس های بین بیمارستانی، 2 ماه کارانه اورژانس بین بیمارستانی، 2 ماه سوخت خودروها (حامل های انرژی)، 130 میلیارد ریال حقوق پرسنلی از محل درآمدهای اختصاصی و تأمین تنخواه 7میلیارد تومان جهت واحدهای بیمارستانی و شبکه های بهداشت ودرمان تابعه دانشگاه می باشد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان اظهار امیدواری کرد بتوانیم با برنامه ریزی، تلاش و پیگیری های این حوزه در به روز کردن تمامی پرداخت ها در صورت تأمین نقدینگی با اولویت پرداخت های پرسنلی گام برداریم.

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
پربیننده ترین مطالب
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
تمامی حقوق این سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز میباشد
استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  خبر فوری: توصیه های رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در خصوص اقدامات ایمنی بعد از وقوع سیل